Mestské centrum sociálnych služieb Malacky

FACEBOOK

Ulica 1. mája 9901 01 Malacky

034 772 30 68info@mscss.sk

TEKOSMAN – 1. miesto

7. septembra 2017

MsCSS sa zapojilo do súťaže v zbere vrchnákov z PET fliaš. Súťaž vyhlásila spoločnosť TEKOS pod názvom TEKOSMAN. V kategórii Mestské organizácie a združenia sme získali úžasné 1. miesto. Na tomto úspechu sa podieľali klienti, a to predovšetkým stravníci a tiež zamestnanci MsCSS. Vďaka týmto „zberateľom“ zdobí náš parčík nový hrací prvok – ruské kolky. Kolky sú u našich klientov veľmi obľúbené, často organizujeme kolkové turnaje, alebo hráme len tak pre radosť. Keďže ruské kolky majú od tých klasických trocha iné pravidlá, museli sme sa najskôr trocha potrápiť, no výsledky sa pomaly dostavujú. Príďte si vyskúšať aj vy ruské kolky. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na zbieraní vrchnákov.

TEKOSMAN